Laminat Parke Ustası

Laminat ilk olarak 1977 senesinde İsveç’te geliştirilmiş olup 1980 yıllarında pazara çıkmıştır. Pazara çıkmasıyla birlikte de Avrupa üzerinde yer alan diğer ülkelere oldukça hızlı bir şekilde yayılmaya başlamıştır. İlk üretildiği yıllarda bu ürünler günümüzde oldukları kadar kaliteli değildiler. Sonrasında iyileştirme çalışmaları ve gelişen teknoloji ile birlikte 1980’li yılların sonunda gözle görüler derecede iyileştirmeler olduğu görüldü. Günümüzde ise dünya geneline bakıldığında zemin döşeme denince akla gelen en popüler malzeme olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. İlk üretim yıllarından itibaren malzemede değişmeyen tek şey ürünün bileşiminde yer alan yardımcı malzemelerdir. Zahmetli ve profesyonel çaba gerektiren bir iş olmasından dolayı da parke ustası seçimini çok iyi yapmanız gerekmektedir. Ürünün taban kısmında yer alan katman yapısal olarak stabiliteyi arttıran ayrıca nem bariyeri gibi bir görev gören su geçirmez yapıya sahiptir. Ürünün üst tabanında ise üretim işlemlerine bağlı olarak birden fazla katmanda görülebilen aşınma yüzeyi yani dekoratif katman yapısı yer almaktadır. Ayrıca ürünün yüzey yapısı da sert ve dayanıklı olmasından dolayı özel yapay reçine adı verilen selüloz karışımından oluşmaktadır.

Laminat Parke Sistre Cila Ustası

Ofislerde, yaşam alanlarınızda ve zemin olan her ortamda kullanılan laminat parke, oldukça popüler olan döşeme malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu malzemenin ana maddesi ise ağaç ve ahşaba benzerlik gösteren ürünlerden meydana gelmektedir. Bu malzeme her yaşam alanına uygun bir yapıdadır. Çeşitli türlerinden oluşum göstermesinden dolayı da birçok modeli bulunmaktadır. 3 katmanlı bir yapıdan oluşan bu malzemenin zemin döşemelerinde kullanımı sayesinde su geçirme ve nem oluşumu gibi unsurlardan da kurtulmuş olursunuz. Malzemenin kalın, orta, hafif katmanları tamamı ile kompozit yapıda bulunan tabanlara sahip durumdadır. En üst katmanında ise üretim uygulamalarına bağlı bulunan dekoratif şekillerle süsleme yapılabilmektedir. Ürünün yüzeyinin kaplaması ise oldukça sert yapıda ve dayanıklıdır. Sistre cila ustası bu aşamaların tamamını  bilmeli, malzemenin yüzeye uygulanma işlemini de oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştirmelidir. Firmamız alanında profesyonel ustalarıyla bu alanda da size her daim kaliteli hizmet sunmaktadır.

Laminat Parke Döşeme Ustası

Laminat parke içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Ayrıca bu ürünler çok kolay bir şekilde de temizlenebilmektedir. Su ve diğer sıvı maddelere karşı da oldukça dayanıklı yapıları bulunmaktadır. Bu ürünler birçok zemine uygulanmasıyla birlikte uzun vadeli olarak sorunsuz bir şekilde de kullanılabilmektedirler. Genellikle bu malzemelerin üretimleri çam ve meşe ağacından yapılmaktadır. Ürün estetik açıdan oldukça da şık bir yapıya sahiptir. Kayganlık seviyesi düşük olmakla birlikte çevresel etkenlere karşı oldukça dayanıklılık göstermektedir. Döşeme ustası ürünün uygulanması açısından bu işi profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiği zaman bir sorun çıkmamaktadır. Bu nedenle usta seçimini doğru yapmanız gerekmektedir. Firmamızı arayarak uygulama ile ilgili profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

Laminat Parke Ustası Fiyatları

Laminat malzemenin üretiminde özellikli olarak dişli ve erkek olarak üretimler gerçekleştirilmektedir. Ürünün montaj işlemi de kısa sürede tamamlanabilmekte ve parke ustası fiyatları da profesyonellik derecesine göre şekillenmektedir. Usta iyi bir usta olursa uygulanan üründe kalkma ve oynama gibi sorun meydana gelmemektedir. Ürünün altında boşluk olmaması, hava basıncı değerinin düşük olması durumunda ürünün hareket etme riskini minimum seviyeye düşürmektedir. Montaj işlemlerinin tamamlanmasının ardında da montaj işlemi sonlandırılmaktadır.Uygulamanın sağlıklı olabilmesi içinde zeminin kuru ve temiz olması gerekmektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın