Çelik Konstrüksiyon İşlerinde Kaliteli Çözümler

Çelik konstrüksiyon işleri deprem bölgesinde bulunan ve kentleşmenin oldukça yoğun olduğu alanlarda binalarda, inşaatlarda oldukça yoğun kullanılan bir tekniktir. Spor salonlarında, tesislerde, fabrikalarda, depolarda, atölye, avm gibi her alanda, her çeşit binada bu uygulama rahatlıkla uygulanabilmektedir. Uygulamanın en temel uygulanma nedeni ise insanlara güvenli yaşam alanları sağlamasıdır. Küçük yapıda olmasından dolayı da beton kullanımına oranla dahaz fazla yerde kullanılabilmektedir. Bu malzemeler yapısı gereği oldukça dayanıklı ve hafif bir yapıda bulunmaktadır. Ayrıca binaların yapılmasında da maliyeti oldukça düşürmektedir. Malzemenin olası deprem yükünü oldukça hafifleten bir özellik yapısı bulunmaktadır. Malzemenin hafif, esnek yapısı olası sert şekilde oluşabilen darbelere karşı ve şiddetli sarsıntılara karşı kullanıldığı alanı etkin bir şekilde korumaktadır. Bu malzeme daha az maliyetlerle daha kaliteli binaların yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Firmaları

Binalar arasında yer alan boşlukların kolay bir şekilde kapatılabilmesi ve hafif yapıda yer almasından dolayı depreme karşı oldukça büyük direnç sağlamaktadır. Betonarme binalara oranla ekonomik açıdan ve esnekliği yapısından binaya rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Çelik konstrüksiyon firmaları imalat, montaj esnasında hem daha az maliyete girmenizi sağlamakta hem de zamandan tasarruf sağlamanıza olanak sunmaktadır. Ürün çelikten olduğu için de tamamı ile geri dönüşüme sahiptir. İstediğiniz durumlarda yeniden sökülerek takılabilmektedir.  Ürün doğa dostu olmasının yanında oldukça estetik bir yapıya sahiptir. Ürünün kısa bir sürede hatasız olarak imalatı gerçekleştirilmekte ve uzman personellerimiz tarafından kolayca montaj işlemi gerçekleştirilmektedir.

Çelik Çatı Montaj Ekibi Aranıyorsa Firmamız Hazır

Günümüzde ağır ve hafif türlerde konstrüksiyon yapı türleri bulunmaktadır. Ağır çelikli yapılar fabrika gibi büyük alanlarda kullanılırken prefabrik  yapıda bulunan depo alanlarında da hafif çelikler kullanılmaktadır. Uçakların hangar alanları, sanayi bölgeleri, atölye bölgeleri, depo alanları, tesisler olmak üzere tamamında ağır yapıda çelikler kullanılmaktadır. Çelik çatı montaj ekibi aranıyor gib bir sürece girmeniz durumunda mutlaka firmamızı arayarak detaylı keşif ve sonrasında teklif talebinde bulunabilirsiniz. Bu ürünler statik yapısından dolayı çok şiddetli bir deprem de olsa binaların temel yapısının bozulmasını önleyerek can ve mal kaybı yaşanmasını da engellemektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın